16.10.2020

Časopis SnowExperts: Druhá časť špeciálnej edície!

Len prednedávnom vyšlo druhé číslo časopisu SnowExperts v roku 2020. Vydanie je pokračovaním prvého vydania z 2020 s jedinečným dizajnom a obsahom. 2020 oslavuje spoločnosť TechnoAlpin 30-ročné výročie! Tento jedinečný rok chcem preto osláviť s dvoma mimoriadnymi vydaniami časopisu SnowExperts.

Obe vydania venujeme najväčším míľnikom v histórii našej spoločnosti a okrem toho dáme priestor vyjadriť sa našim dlhoročným zamestnancom. Všetky oddelenia spoločnosti TechnoAlpin si v posledných rokoch prešli zmenami, ktoré dokážu najlepšie priblížiť naši zamestnanci. V tomto vydaní Vám prezentujeme míľniky v histórii našej spoločnosti od roku 2006. O prvých 15 rokoch sa môžete dočítať v prvom vydaní tohto roku.

Všetky oddelenia spoločnosti TechnoAlpin podliehali v posledných niekoľkých rokoch a najmä v posledných mesiacoch zásadným zmenám. Preto by sme radi venovali toto vydanie časopisu práve našim zamestnancom, ktorí dopomohli spoločnosti TechnoAlpin k tomu, aby sa stala práve tým, čím dnes je: Svetovým lídrom na trhu, odborníkom na riešenia, priekopníkom v oblasti inovácií a vizionárom. História našej spoločnosti je formovaná prevratným vývojom a jedinečnými snežnými delami. Ale len perfektne nastavené zasnežovacie zariadenia môžu zabezpečiť dokonalý sneh. V tomto vydaní by sme sa vám chceli priblížiť naše inovatívne strojovne, ktoré ostávajú často nepovšimnuté, ale ktoré tvoria veľmi dôležitú súčasť zasnežovacích zariadení a sú nevyhnutné pre ich efektívny ďalší vývoj. 

Si vous n’avez pas encore reçu la version imprimée, écrivez-nous à marketing@technoalpin.com et nous vous enverrons avec plaisir votre exemplaire du magazine SnowExperts.

Your Browser is not supported!

You are using an outdated browser. To have the best experience use one of the following browsers: