06.03.2020

TechnoAlpin fotosúťaž 2020 – predstavujeme vám víťazov

Fotosúťaž 2019/2020 spoločnosti TechnoAlpin sa skončila a zozbierali sme množstvo fotografií z celého sveta. Tento rok nám bolo zaslaných viac ako 200 snímok z 21 krajín! Vysoká účasť na súťaži nás nesmierne potešila.

V období medzi decembrom 2019 a januárom 2020 nám mohli ľudia posielať fotografie snežných diel alebo služieb spoločnosti TechnoAlpin a vyhrať tak skvelé ceny! Celkový víťaz vyhral víkendový lyžiarsky pobyt pre dve osoby v partnerskom lyžiarskom stredisku spoločnosti TechnoAlpin vo svojej blízkosti. Cenou za druhé a tretie miesto boli outdoorová bunda TechnoAlpin a ruksak TechnoAlpin!

Fotografie hodnotila odborná porota na základe kritérií kreativita, inovácia, estetika a obsah. Porota napokon vybrala jedno prvé miesto, jedno druhé miesto a dokonca tri tretie miesta. Tri fotografie, ktoré skončili na treťom mieste zanechali na porotu rovnako silný dojem a teda si mohli všetci traja výhercovia odniesť domov svoj nový ruksak TechnoAlpin.

Víťazi 2020

Tento rok sa stal víťazom Andreas Urscheler zo Švajčiarska. Víťazná snímka zachytáva nočný pohľad na tyčové snežné delo spoločnosti TechnoAlpin v lyžiarskom stredisku Davos Pardenn.

Na druhej priečke sa umiestnila snímka slnkom ožiareného dela TR 8, ktorú zachytil Christoph Hoheneder z Rakúska v lyžiarskom stredisku Hochficht.

Na treťom mieste skončili Alessandro Odorizzi a Luca Zuccolo z Talianska, ktorí zaujali porotu nočnými snímkami vrtuľových snežných diel TechnoAlpin v lyžiarskych strediskách Bolbeno a Seiser Alm. Tretie miesto získala aj Svetlana Mikhailova z Ruska, ktorá ohúrila nezvyčajnou fotografiou snežného dela T40 v Dombay.

1. foto: Andreas Urscheler (Švajčiarsko), odfotografované v Davos Parsenn

2. foto: Christoph Hoheneder (Rakúsko), odfotografované v Hochficht

3. foto: Luca Zuccolo (IT), odfotografované v Seiser Alm

4. foto: Svetlana Mikhailova (RU), odfotografované v Dombay

5. foto: Alessandro Odorizzi (Taliansko), odfotografované v Bolbeno