Referencje
Nowe produkty 2021
Portal obsługowyPortal obsługowy

Systemy naśnieżania TechnoAlpin: Wysoka jakość śniegu dzięki doświadczeniu

TechnoAlpin jest gwarantem pierwszorzędnej jakości śniegu i zapewnia wyjątkową zabawę na śniegu na całym świecie  TechnoAlpin, motywowany pasją tworzenia najlepszego śniegu, od 1990 roku dostarcza optymalne rozwiązania w dziedzinie systemów naśnieżania. Ponad 2400 klientów w 55 krajach polega na naszym śniegu, instalując skrojone na miarę systemy naśnieżania. Bogata oferta urządzeń naśnieżających firmy TechnoAlpin odznacza się jakością, wydajnością i niezawodnością w naśnieżaniu. Zaufanie najważniejszych ośrodków sportów zimowych na całym świecie potwierdza niezrównaną wydajność armatek śmigłowych i lanc śnieżnych produkcji TechnoAlpin. W minionych latach TechnoAlpin był partnerem wielu dużych imprez, takich jak igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata czy zawody pucharu świata; jest także oficjalnym partnerem produktowym międzynarodowego związku narciarskiego FIS oraz IBU, Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego, a także różnych stowarzyszeń lokalnych.

Sześć powodów, dla których warto wybrać TechnoAlpin

 • 01Miłość do śniegu
  Nasz nieustający zachwyt nad śniegiem napędza nas do działania i pozwala nam ciągle odkrywać nowe i innowacyjne możliwości, dzięki którym możemy dzielić się pasją z innymi.
 • 02Skrupulatny sposób pracy
  Dbałość o każdy szczegół na etapie opracowywania wytwornic śniegu i skrupulatne planowanie całych systemów naśnieżania pozwala TechnoAlpin zagwarantować niezrównaną jakość śniegu.
 • 03Partnerstwo na równych zasadach
  Sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Dlatego też, aby uzyskać optymalne rezultaty wspólnie opracowujemy projekty poszczególnych systemów naśnieżania.
 • 04Najlepsza jakość śniegu
  TechnoAlpin oferuje wytwornice śniegu dostosowane do różnych wymagań. Dzięki temu możemy zapewnić wszystkim klientom i osobom uprawiającym sporty zimowe najwyższą jakość śniegu i niezapomniane przeżycia na stoku.
 • 05Dążenie do innowacyjności
  Ciągle udoskonalamy nasze maszyny i oprogramowanie. Dzięki otwartości na coraz to nowsze rozwiązania jesteśmy światowym liderem innowacyjności w dziedzinie naśnieżania.
 • 06Inteligentne systemy naśnieżania
  Dzięki jedynemu w swoim rodzaju oprogramowaniu sterującemu osiągamy nowy poziom w naśnieżaniu technicznym, a inteligentne systemy zarządzania zapewniają optymalne wykorzystanie zasobów, przez co dbamy o sukces naszych klientów.
Firma
W 1990 roku Walter Rieder, Georg Eisath i Erich Gummerer założyli przedsiębiorstwo TechnoAlpin. Od pierwszego dnia ich celem było wytwarzanie śniegu najwyższej jakości i sprzedaż urządzeń naśnieżających na całym świecie. Dziś TechnoAlpin zatrudnia około 700 osób w 16 oddziałach w 13 krajach i posiada sieć około 20 partnerów handlowych na całym świecie.
więcej informacji
Referencje
Wieloletniemu doświadczeniu TechnoAlpin zaufało już 2400 klientów z ponad 50 krajów. Firma zapewnia śnieg najwyższej jakości nie tylko na trasach zjazdowych, ale także biegowych, na skoczniach narciarskich i torach saneczkowych. Do grona klientów TechnoAlpin należą zarówno najpopularniejsze kurorty narciarskie, ośrodki organizujące zawody pucharu świata, jak i małe rodzinne ośrodki.
więcej informacji
Obsługa
Dzięki dziesięciu ośrodkom serwisowym w Bolzano (Włochy), Flüelen (Szwajcaria), Dardilly (Francja), Volders (Austria), Monachium (Niemcy), Denver (USA), Sunne (Szwecja), Pekinie (Chiny), Žilinie (Słowacja) i Moskwie (Rosja) zespół TechnoAlpin gwarantuje obsługę na całym świecie. Konsultanci podróżują osobiście do każdego miejsca, aby rozwiązać wszelkie komplikacje związane z instalacją naśnieżania.
więcej informacji

Naśnieżanie najwyższej jakości

Zamiłowanie do śniegu i pasja do innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że TechnoAlpin stał się wiodącym dostawcą rozwiązań do naśnieżania. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest znalezienie idealnego rozwiązania dla każdego klienta. Każda instalacja naśnieżająca jest idealnie dopasowywana do potrzeb określonego klienta w oparciu o precyzyjne ustalenia. Paleta produktów obejmująca armatki śnieżne i komponenty jest nieustannie rozszerzana. Dążymy do wytwarzania najwyższej jakości śniegu technicznego – zwanego potocznie sztucznym śniegiem – w sposób możliwie jak najbardziej wydajny energetycznie. Oprócz gotowych do zastosowania rozwiązań dla otwartych przestrzeni TechnoAlpin oferuje także różne możliwości naśnieżania pod dachem. Dzięki temu wyjątkowa przyjemność obcowania ze śniegiem jest dostępna na całym świecie.